WE OWNED THE NIGHTS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WE OWNED THE NIGHTS *


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ~I Love you ~[Private xD]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 1:31 pm

Deabia ma trezisem,langa mine fiind prietenul meu.Dormisem asa de bine si am simtit cu acesta ma tinea in brate dragut.Am zambit usor si m'am dat jos din pat fara al trezii.M'am dus in bucatarie am dat drumul la filtrul de cafea si am asteptat sa se faca cafeaua.Am inspiratt usor acel miros de cafea care ma trezea dea binelea.Am pus in cele doua cani cafea,eu mi'am pus zahar si m'am urcat pe dulapul de langa.Am luat o gura iar dupa am lasat jos cana si ma uitam pe geam asteptand ca cel pe care il iubesc sa se trezeasca.
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 6
Data de inscriere : 09/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 4:51 am

Dormise atat de bine, asemenea unui prunc. De mult timp nu mai avusese parte de un asemenea somn, mai ales ca-si petrecea serile prin taverne, alteori compunand melodii non-stop. Acum se trezi incet, chipul fiindu-i cufundat in perna moale iar ochii de un albastru intens ii fixa asupra ferestrei. Da, din pacate razele soarelui il trezisera asa ca treptat, se ridica in coate si privi in jurul sau un pic cam ametit. Mai mult, o cauta din priviri pe Min Jun. Se ridica incet din pat, taraindu-si pasii inspre bucatarie in timp ce-si dadu parul din ochi si casca usor.
- 'Neata... murmura Andrew inca somnoros, ciufulindu-si parul apoi isi rezema mainile undeva in jurul taliei ei si o privi fix in ochi.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 4:59 am

Stateam inca pe dulap si ma uitam pe fereastra.Am auzit putin zgomot dar nu credeam ca Andrew s'a trezit.I'am auzit vocea si m'am intors zambind.Eram imbracata doar cu o camasa de a lui.M'a prins de talie iar eu mi'am lasat fruntea peste a lui.I'am aranzat usor parul si am scos limba la el copilareste.
-Neata.Cum ai dormit?,spun eu zambindui dulce in timp ce il tineam de gat
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 6
Data de inscriere : 09/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 5:31 am

Isi lasa usor capul pe umarul fetei, astfel incat buzele lui sa-i atinga pielea gatului. O cuprinse mai bine in bratele lui si inspira adanc, inchizand din nou ochii.
- Chiar foarte bine, spre surprinderea mea... surase discret Andrew, ridicandu-si treptat chipul pentru a-i privi mai bine chipul. Dar tu?
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 5:56 am

Am simtit cum buzele lui imi atingea gatul si am zambit dulce.Inspira usor si isi ridica privirea spre mine.I'am zambit usor in timp ce il strangeam si eu mai mult in brate.
-Minunat,mai ales ca ai fost tu aici,spun eu sarutandu'l lung si dulce pe Andrew.
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 6
Data de inscriere : 09/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:08 am

Andrew schita un mic zambet in coltul gurii, cuprinzand-o mai bine pe Min Jun cu bratele sale lungi. Ii raspunse sarutului chiar tandru in timp ce o lipi mai bine de trupul sau.
- Ai pregatit si pentru mine cafea? intreba in cele din urma cand se desprinse cu greu din sarut si o privi adanc in ochi.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:14 am

L'am strans si mai mult in brate.Nu vroiam sa ma mai desprind din acel sarut,era asa de dragut dar se pare ca va trebui asta
-Desigur.Asta e a ta.Dar nu ti'am pus zahar,spun eu luand cana si tinand'o in mana.
Am intins cana baiatului si l'am mai sarutat o data dulce dar era un sarut scurt.Am luat lingurita,am pus 2 lingurite de zahar,am mestecat'o si i'am intinso baiatului .Mainile lui nu mai erau in jurul meu si asta m'a bosumflat usor.Mi'am luat usor cana si am luat o inghititura din cafeaua calda
-Hmm....ce frumoasa zi e azi,spun eu uitandu'ma pe geam
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 6
Data de inscriere : 09/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:28 am

Baiatul lua cana de cafea in mana, multumindu-i fetei pentru ceea ce facuse. Dupa ce lua cateva guri din aceasta, o lua in bratele sale pe Min Jun si se aseza impreuna cu ea pe canapea.
- Intr-adevar, este frumoasa... vrei sa mergem undeva sau lenevim impreuna acasa? intreba Andrew calm si linistit, punandu-si mainile pe picioarele ei, caci o aseza pe tanara peste el.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:33 am

A baut putin din cana de cafea iar dupa m'a luat in brate si m'a dus pe canapea.Eram deasupra lui.I'am zambit dulce si l'am sarutat.L'am ascultat cu atentia in timp ce il priveam in ochi si simteam cum mainile lui sunt pe picioarele mele si se plimba nestingherit
-Pai...mie imi place ideea de lenevit,dar tu ce ai vrea sa facem?,spun eu uitanu'ma pervers la Andrew.
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 6
Data de inscriere : 09/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 6:43 am

- Bineinteles ca-mi surade ideea sa stau cu tine, deci.. ramanem. spuse pe acelasi ton Andrew, in timp ce-si urca mainile pe spatele ei si incepu sa o sarute pe gat, in timp ce o stranse la pieptul lui cu grija.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 12:53 pm

Am suras la replica lui.Atmosfera se incingea.Incepea sa vorbeasca pe un ton la fel de pervers ca al meu in timp ce mainile lui se ridicau pe spatele meu iar buzele lui imi atingea delicat zona gatului.Ma strangea la piept cu grija,iar eu imi mai lasam capul pe spate si scoteam pieptul in evidenta din cauza sarutarilor si atingerilor.Era totul destul de excitant,iar eu mai scoateam cateva sunete.....dar fara sa vreau.L'am tras mai aproape de mine si l'am sarutat lung pe buze pana cand lipsa de oxigen a inceput sa apara iar sarutul nostru fu rupt
-Oh.....te iubesc,ii spun eu in timp ce mi'am pus mainile pe pieptului lui.
Am inceput sa il sarut pe gat trandru,ducand sarutarile si mai jos pana cand am ajuns sa il sarut pe piept.
Sus In jos
Continut sponsorizat





~I Love you ~[Private xD] Empty
MesajSubiect: Re: ~I Love you ~[Private xD]   ~I Love you ~[Private xD] Icon_minitime

Sus In jos
 
~I Love you ~[Private xD]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Chocolate Love
» ♥.Love.Today.Live.Tomorrow.♥

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WE OWNED THE NIGHTS * :: HOME :: Bucatarie-
Mergi direct la: