WE OWNED THE NIGHTS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WE OWNED THE NIGHTS *


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 November Rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 1:56 am

Shin se plimba cu chitara in spate, fiind o ora destul de tarzie. Se indrepta cu pasi marunti, fiind foarte calm catre lacul din apropierea orasului. La un momentdat se aseza pe iarba, scotandu-si chitara din husa si incepu sa cante.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 5:40 am

Wow ce zi a naibii de frumoasa,ironie pura.Mai avea putin si ploua dar nu am scos nici un cuvant pe tot drumul.Am vrut sa merg catre lac pentru ca era locul meu favorit.Eram o fata destul de rece dar asta ma inmuia si ma calma.Era un loc destul de romantic.Am auzit un cantec de chitara si m'am dus mai repede acolo ascunzadu'ma dupa un copac.Wow era Shin si chiar daca urasc sa recunosc asta canta minunat
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 9:03 am

Dupa cateva minute bune de cantat, aceasta se opri. Isi puse chitara langa el privind parca pierdut inainte. Trecu cu limba peste buze, dandu-si parul de pe fata apoi.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 9:46 am

Ascultat cum canta si chiar imi placea foarte mult dar peste cateva minute aceea armonie a disparut.Si'a pus chitara langa el si am oftat usor.Se uita in fata in timp ce isi dadea pevers cu limba peste buze.Mi'am muscat buza si m'am asezat pe jos.M'am intins cu privirea la cer.Pff....totusi baiatul nu m'a remarcat si nici nu cred ca o va face deci ...
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 10:13 am

- Ce faci pe aici?, spuse el privind-o cu coada ochiului. Se ridica apoi de jos, privind-o de sus si schita un zambet micut.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 10:34 am

Am tresarit cand i'am auzit replica dar nu m'am ridicat.Baiatul veni deasupra mea iar eu am facut niste ochi mari la el.
-Hmm.....ma relaxam.Stateam si eu intinsa pe jos.Tu ce faci?Canti minunat,spun eu uitandu'ma la el.
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 11:17 am

- Ca deobicei ma relaxez cantand, spuse el calm privind-o cu ochii lui mari si luminosi. Multumesc, aproba scurt din cap asezandu-se la un momendat langa ea, fara sa mai zica nimic.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 12:26 pm

-Dragut,spun eu in timp ce vad ca baiatul se pune to mai aproape de mine.E frumos aici,spun eu uitandu'ma la cer,nevrand sa ma ridic
Sus In jos
Continut sponsorizat





November Rain Empty
MesajSubiect: Re: November Rain   November Rain Icon_minitime

Sus In jos
 
November Rain
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WE OWNED THE NIGHTS * :: SEATTLE :: Strazile-
Mergi direct la: