WE OWNED THE NIGHTS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WE OWNED THE NIGHTS *


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Change a little thing

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tsubasa Masuwaka

Tsubasa Masuwaka


Mesaje : 13
Data de inscriere : 04/12/2011

Change a little thing Empty
MesajSubiect: Change a little thing   Change a little thing Icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 12:53 pm

Mergea pe strazi cu pasii grabiti indreptata spre magazinul de animale clar.Vroia sa isi cumpere un animal,orice dar mai mult ca sigur daca era pe acolo si vreo pisicuta.Mereu vedea prin parcurii oamenii cu animale plimbandu-le si animalele dandu-le afectiune in schimb.Ar fi grozav sa aiba si ea unul.
Intra in magazin uitandu-se in toate partile apropiindu-se de un targ cu niste puiuti de catelus.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

Change a little thing Empty
MesajSubiect: Re: Change a little thing   Change a little thing Icon_minitimeVin Dec 09, 2011 5:43 am

Am duceam cu pasi mici dar calculati catre magazinul cu animale.La naiba cainele meu iar a mancat lesa.Era la fel de nazdravana.....ca si stapana.Am intrat in magazin si acolo am vazut o fata care se uita la niste catelusi.M'am dus am luat mancare de catei si am cerut o lesa impreuna cu o mica atentie pentru Kelley.Mereu ii placea sa rontaie oasele care scot sunete ciudate.Acum mi'am luat ce trebuia,dar mai vroiam sa ma uit prin magazin,poate mai cumparam ceva
Sus In jos
 
Change a little thing
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WE OWNED THE NIGHTS * :: SEATTLE :: Magazinul de animale-
Mergi direct la: