WE OWNED THE NIGHTS *
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

WE OWNED THE NIGHTS *


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Here it's a real jail

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeLun Dec 05, 2011 11:05 am

Iar ajunsa aici.O fi fost eu putin cam dura cu aceea profa.Totusi merita sa ma contrazic cu ea.Mereu ii place sa aiba dreptate si chiaar aveam eu dreptate.Am intrat pe usa si m'am asezat pe banca.Ohh my god stand aici pentru 3 ore inseamna ca mi'am pierdut 3 ore din viata.Cu alea 3 ore ma puteam distra,dar na profii trebuie sa fie dementi...ma plimbam prin clasa goala.Numai tocurile mele se auzeau.Am inceput ssa cant usor,pentru a nu ma auzi cineva.Dar dupa cum ii stiu eu pe cei din academie sunt gen stau cuminte in banca si sunt un ingeras.Bleah!!!.Aveam chef de multe chestii dar eu doar ma plimbam prin clasa,de plictiseala,fiind sigura ca nu va veni nimeni
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 12:40 am

Shin se plimba si el pe holurile scolii cu chitara in spate si foarte linistit. Nu era in detentie, dar ii placea sa piarda minute bune gandindu-se evident la muzica. Intra in clasa de detentie, deschizand usa larg.
- Hopa!, mari el usor ochii scuzandu-se apoi. Credeam ca e sala mea de clasa...
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 4:38 am

Stateam si ma plimbam dar dintr'o data vad cum usa se deschide si un tip apare in usa .Face niste ochi mari la mine de zici ca nu a mai vazut in viata lui o fata.Ma uit ciudat la el
-O fi sala unde faci detentia.Vino ca nu te mananc.Dar oricum clasa ta nu este ca nu cred ca scrie numele tau pe undeva pe aici.E doar o detentie nenorocita deci.....ce sa ma mai obosesc vorbind?
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 10:25 am

- Nu ma refeream la asta, surase el inchizand usa apoi. Clasa unde trebuia sa fac muzica, din cate am auzit mi s-a schimbat profesoara..., spuse cu un calm foarte profund apropiindu-se apoi de fata. Shin!, intinse mana intr-un mod prieteneste.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:44 am

-Aha,interesant.Poti face si aici ca nu cred ca vei muri.Hmm...Shin.Eu sunt Jun,spun eu plictisita intinzandu'i mana baiatului.
M'am pus din nou la mersu meu prin clasa cand am vazut ca baiatul se aseza.Nici nu imi pasa de asta.
-Poti,repeta.Daca ai nevoie de ajutor.....nu sstiu o chemi pe profa.Nu ma intereseaza....chiar pot sa te ajut si eu
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMar Dec 06, 2011 11:49 am

- Cred ca cel mai bine e sa hoinaresc o ora degebea decat sa ma duc la ora, ridica scurt din umeri asezandu-se cu fundul pe o banca. Inspira aer adanc in piept inchizand ochii pentru cateva momente.
Sus In jos
Park Min Jun

Park Min Jun


Mesaje : 23
Data de inscriere : 05/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 4:51 am

-Hmm...se pare ca aveam ceva in comun,spun eu uitandu'ma pervers la baiatul de langa mine.
M'am dus in fata lui si il analizam.M'am pus pe catedra,picior peste picior ca si cum ar fi o profesoara mai sexy.
-Hmm....deci sa trecem la lectie.Eu sunt profa.Mda...daca ar fi toate profele ca mine,spun eu razand
Sus In jos
Shin Minamoto

Shin Minamoto


Mesaje : 25
Data de inscriere : 04/12/2011

Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitimeMier Dec 07, 2011 11:38 am

- Hm, surase el in coltul gurii privind-o cu un ochi deschis si cu un zambet larg pe chip. La un momentdat se dadu jos de pe banca indreptandu-se spre tabla. Lua creta in mana si incepu sa deseneze un dragon chinezesc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Here it's a real jail Empty
MesajSubiect: Re: Here it's a real jail   Here it's a real jail Icon_minitime

Sus In jos
 
Here it's a real jail
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WE OWNED THE NIGHTS * :: WESTWOOD ART ACADEMY :: Detentie-
Mergi direct la: